FORD GALAXY 1890 cc NE GJENDJE TE SHKELQYER

Numri i njoftimit: 3963 | Postuar në: 08.08.2013, 23:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Galaxy

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


MJETI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE BERA TE GJITHA KONTROLLET PERIODIKE ME DY BREZA KLIMA SALLON LEKURE KOMBINIM ME STOF DISQE ALUMINI 16" + KATER GOMA REZERVE.MJETI ESHTE SI NGA ANA VIZUALE PO ASHTU EDHE MOTORRIKE NE GJENDJE TE SHKELQYER E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE E PA PUNUAR NE SHQIPERI ME DOKUMENTA DHE SIGURACION TE SAPO PLOTESUAR NE SHQIPERI PRA ME DOKUMENTA TE KOMPLETUARA SHQIPTARE

 Pogradec

Dërgo E-mail

 LULZIM