Shtepi me qera Priovate

Numri i njoftimit: 3943 | Postuar në: 07.08.2013, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.400 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shtepi private me siperfaqe 120 m25 me 5 dhoma gjumi, me nje banjo nje kopshte shum te bukur. parkim makine. e rrethuare me pisha dhe me peme frutore. adresa uzina autraktorve 200 metra lagre nwe 24.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ermal