Kamera jvc 4k

Numri i njoftimit: 39420 | Postuar në: 03.04.2016, 21:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamera jvc gy-hm170 4k pal sistem e re

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 Multimedia