Tirane, ofroj vend pune teknik

Numri i njoftimit: 39331 | Postuar në: 29.03.2016, 15:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Inxhinieri, Teknikë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:
- Njohje e mire gjuhes italiane.
- Mosha deri ne 32 vjec.
- Prioritet u jepet personave qe kane mbaruar per deget informatike dhe inxhinierike (telekomunikacion,elektronike, elektrike, fizike, matematike…etj).

Ofrohet :
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit
-Trajnime
-Ambient pozitiv dhe dinamik
-Kontrate e rregullt pune

Te interesuarit mund te kontaktojne me:
Tel: 0699422794 / 0699598323
Email : segreteria@multiserviscenter.com / segretaria@multiserviscenter.al

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 olsa