Shes 2 AMORTIZATOR TE PARE per sprinter 313

Numri i njoftimit: 39262 | Postuar në: 26.03.2016, 08:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: sprinter 313

Lloji i pjesës: Të tjera

Çmimi: 70 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 2 AMORTIZATOR TE PARE per sprinter 313 cdi jan ne gjendje pothuaj se te rinje i shes me nje super oferte 70€ te dy 0685104984 ceni

 Durrës     Durrës

 Ceni