Dere e blinduar Gjermane

Numri i njoftimit: 3856 | Postuar në: 28.07.2013, 16:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Dera eshte Gjermane e cila sherben per hyrje ne shtepi. ajo ka keto permasa: gjeresia - 1.20cm
Lartesia - 2.12 cm
Dera eshte me ngjyre kafe e qelet e cila ka nje hapsire xhami dhe eshte dopio xham,pastaj eshte e thurur nga jashte me shufra metalike.
Prodhimi eshte Gjerman i cili eshte rezistent ndaj ujit dhe te ftohtit.

 Shkodër

Dërgo E-mail

 altin