frigorifer

Numri i njoftimit: 3855 | Postuar në: 28.07.2013, 11:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet frigorifer per lokal ose internet kafe ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur

 Tiranë

Dërgo E-mail

 femi