Shitet Shtepi

Numri i njoftimit: 3851 | Postuar në: 27.07.2013, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi private ne kombinat,Tirane.
Shtepia ka hapesire te madhe,si dhe mbi 500 m toke perreth.
Sherben si shtepi pushimi,
Shitet e kompletuar (me rroba)
Cmimi 10 miljon te reja ose,
100 milion te vjetra, (I diskutueshem)

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Urim