Corsa 2002, benzine 1.0, 1600€

Numri i njoftimit: 38249 | Postuar në: 22.06.2016, 22:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Corsa

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 130000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.600 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Ardit