KENDE PER FEMIJE, TRAMBOLINA, LOJERA

Numri i njoftimit: 38195 | Postuar në: 23.03.2016, 15:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


MSA Company nga Shkupi, ndërton lodra, kënde për fëmijë kudo që juve ju nevoitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pompat e Benzinës, aty tek restoranti ku qytetarët kanë ndarë mendjen të drekojnë me familjet e tyre.

Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd ose qender shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni ne:

shitje@msakompani.com,

ose në numrin celular: +38978226976

Me nderime...

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 MSA Kompani >(Ndërmarrje)