Paisje lokali dasme

Numri i njoftimit: 37822 | Postuar në: 06.03.2016, 19:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.500 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten te gjitha paisjet e n e lokali dasme me nje guzhine perfekte inoks .sobat me gaze dhe korent tavolina inoksi ,goda ,pjata ,tavolina ,karike ,frigorifera te gjitha cka permban nje lokale dasmeje per 220 persona banake cdo gje perfekte .flm per leximin dhe besimin

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Klaudio