HOTEL PER SHITJE

Numri i njoftimit: 37800 | Postuar në: 31.08.2016, 16:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel me Plazh

Yjet: 4 (****)

Çmimi: 1.380.000 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


Hotel per shitje ne Lukove, 15 km larg qytetit te Sarandes. Ka 2 pishina, 15 dhoma, bar-restorant dhe hapesire per parkim. Hoteli ka 4 kate ku ne secilin prej tyre ndodhen 3 dhoma dhe 1 suite. Siperfaqja totale eshte 1500 m²,ndersa siperfaqja ndertues 250 m².
Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
E- mail: info@ati.al
Mobile:067 22 23 245

 Sarandë     Lukovë

Dërgo E-mail

 ATI Albania