Shes shtepi

Numri i njoftimit: 3752 | Postuar në: 17.07.2013, 00:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 2 shpija te ngjitura me njera te tjetren. Secila shpi ka nga2 dhoma gjumi, koridor, banjo guzhine, verande ballkon. Me nje dynym e 300 metra toke. Shpite ndodhen ne Ishull-shengjin, Aitostrada Lezhe-Tirane km 1. Shoijat jane te reja te ndertuara sipas te gjitha standarteve. Te interesuarit mund te kontaktojne n ekete numer : 0672554888

 Lezhë

Dërgo E-mail

 Ardian Ivanaj