Jepet me qira (DYQAN)

Numri i njoftimit: 3747 | Postuar në: 16.07.2013, 21:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 Lekë

Kategoria Dyqane, Tregti / Farmaci, Farmaci bujqësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qira dyqan me siperfaqe 35m2 me tualete brenda,ballkon dhe oborr perpara per te shfrytezuar ne funksion te lokalit(dyqanit)
Dyqani eshte me xham dhe dere xhami perpara dhe me qepene.Cmimi i qirase 1200lek/muaj.Tel;0686520486 0674111059,0682125898
Adresa;rr.J.Misja ,pallati Rustem Biba(nente katsh),eshte ne qoshjo me shesh perpara perballe xhamise

 Tiranë

 XH.Ceroni