fshese me korrent RAINBOW ..

Numri i njoftimit: 3706 | Postuar në: 14.07.2013, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Vegla, Mjete, Makina, pajisje shtëpiake / Makina elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet fshese me krrent RAINBOW 3 her e perdorur .. per larje tapetesh,divanesh. kryen te gjitha funksionet eshte blere 2300 euro

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ornela