Apartament me qera, ne bregdetin e Shengjinit

Numri i njoftimit: 3681 | Postuar në: 10.07.2013, 14:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


2 Apartamente me qera, dhome gjumi dhe sallon, ashensor, pamje nga bregdeti, ne kompleksin Ermiri Palace.

 Lezhë

 AGIM