Istalime satelitesh.digitalb.tring..televizor.antena

Numri i njoftimit: 36763 | Postuar në: 03.03.2016, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Istalime satelitesh..istalime digitalb toksor dhe satelitor...istalime tring toksor dhe satelitor...istalime televizoresh...istalime antenash....cel 0682245180

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 erlind