Ipad3 sim 4G, 64 gb

Numri i njoftimit: 36730 | Postuar në: 01.03.2016, 20:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: IPAD 3

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Model A1430 ,gjenerata e 3, ekran 9'7 retina ,64 gb memorje ,perfshihet coveri origjinal dhe karikusi ,cmimi i disk... Kontakt vetem me sms ,viber ose whatsapp

 Dibër     Peshkopi

 Leo