Mercedes c250 TURBODIEZEL OKAZION

Numri i njoftimit: 36729 | Postuar në: 01.03.2016, 19:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 250

Viti: 1997

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Sherbimet e sapo bera vaj filtra ferota bateri e re ,ne gjendje perfekte motorike dhe mekanike ,amortizim i papar ,version ELEGANCE PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE ,FENER KSENO TE FJATAT DHE TE SHKURTAT ME 4 paketa ,fener mjegulle ne parakolp origjinle fabrike ,e mbajtur me merakli shum e paster ,me dokumenta te rregullta te prera gati per nje vit ,cmimi i disk..

 Dibër     Peshkopi

 Emin