NJË NDËRMARËS MILIONER - 299 €

Numri i njoftimit: 36708 | Postuar në: 01.03.2016, 10:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 299 €

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Biznes dhe Financë

Lloji i njoftimit: Shitet


MËSO SI TË FLASËSH SI NJË NDËRMARËS MILIONER
Porosi ne email mimoza88@yahoo.com

NË SHQIP EKSKUSIVISHT PËR JU
- vetëm- 299 €
​Kurs për Studim nga Shtëpia
Ky kurs përfshin:
8 DVD që përfshin gjithë përmbajtjen e Seminarit tonë me të njëjtin emër!
8 CD që theksojnë dhe rrisin Trajnimin e Folësit-Milioner
Librin e punës
MËSO SI TË FLASËSH SI NJË NDËRMARËS MILIONER
Është një studim i thelluar i cili do të ju mësoj sekretet e brendëshme se si të krijoni sukses financiar në biznesin tuaj gjatë të folurit ose komunikimit. Ne do të shqyrtojmë thellësitë e marketingut, shitjes, ndërtimin e një prezantimi, krijimin e produkteve tuaja dhe nisjen tuaj në treg. Objektivi ynë është që të ju jap mjete për të fituar $ 10.000 ose më shumë çdo herë që të flisini kur të prezentoni produktin tuaj.
Nga kursi për Studim nga Shtëpia
MËSO SI TË FLASËSH SI NJË NDËRMARËS MILIONER
Do të përfitojnë të gjithë ata që kanë një biznes ekzistues, produkt ose shërbim, ose dëshirojnë të përmirësojë marrëdhëniet personale dhe profesionale. Në këtë trajnim ekskluziv ju do të mësoni jo vetëm sistemet e marketingut dhe protokollet e avancuara që janë të lehta për të zbatuar, por ju do të mësoni se si të rrisni biznesin tuaj dhe të ardhurat nëpërmjet fuqisë së Energjisë.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 mimoz