Ndertime me konstruksione metalike

Numri i njoftimit: 3666 | Postuar në: 09.07.2013, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ndertojme shtepi , vila 1 deri ne 3 kate , lokale , gabina plazhi me konstruksione metalike te levizshme dhe statike.
Jane te forta dhe te qendrueshme nga goditjet sizmike,termoizoluse , cilesore ,ekonomike,me kosto te ulet
Per me teper na kontaktoni ne nr: 0684636378 ose ne nr:00306979156039 cel;0692101185

 Fier

 Petraq Shyti