SHtepi me qera 2+1 (100m2) ..

Numri i njoftimit: 3657 | Postuar në: 08.07.2013, 23:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia ndodhet afer portit te vlores, me pamje nga deti ,, eshte e mobiluar ka hapesire te bollshme,, Kontaktoni ne kete numer ..
(0692395559) .. Ju faleminderit per mirekuptimin ..

 Vlorë

Dërgo E-mail

 evis