Set Lekundes per kopshte, vila, pishina, bare dhe restorante

Numri i njoftimit: 3588 | Postuar në: 03.07.2013, 10:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige

Lloji i njoftimit: Shitet


Set me karrike dhe tavoline te cilat jane te vendosura ne nje platforme e cila leviz (lekundet) horizontalisht nga vete personat pa penguar konsumin normal te pijeve apo ushqimeve ne tavoline.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Dritan