bebe comfort set 3

Numri i njoftimit: 3585 | Postuar në: 02.07.2013, 19:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet set 3 karroce. Portbebe me dyshek origjinal latex dhe me mbulese, karrige makine qe vihet dhe ne karroce, karroca. Me tre goma, amortizator, cante, mushama shiu, manual. Rrotat mund te hiqen te gjitha ne rast mungese hapesire. Me frena kembe dhe dore, me disa nivele. Ngjyre jeshile e pershtatshme per djem dhe vajza. E ardhur nga amerika.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 shushi99