Shitet Yamaha 115

Numri i njoftimit: 35656 | Postuar në: 28.02.2016, 12:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Yamaha

Lloji: Sportiv

Viti: 2002

Modeli: 115

Kilometra:: 10000

Çmimi: 400 €

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


Motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe i mirmbajtur jan ber te gjitha sherbimet

 Lushnjë     Kolonjë

Dërgo E-mail

 Fridi