Zetor Traktor Deutz-Fahr Agrotron 85-90

Numri i njoftimit: 35615 | Postuar në: 26.02.2016, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 32.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet zetor Deutz-Fahr i 2001 per arsye mosperdorimi , i ardhur nga italia me letra e targa shqiptare , zetori ka mbartje PLUG FREZE TERRA , zetori ne gjendje te shkelqyer me goma te reja. Zetori eshte per cuna te rinj qeflinj qe ja dijne vleren punes ka dhe sistem Audio me Amplifikator plus nenone BLU. Te interesuarit tel : 0692626418

 Lushnjë     Divjakë

Dërgo E-mail

 Jovan