Karroce chicco

Numri i njoftimit: 35555 | Postuar në: 24.02.2016, 12:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kete set karroce,shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire!

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Ida