Numra te vjeter te revistes "OBELISK"

Numri i njoftimit: 3536 | Postuar në: 30.06.2013, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 Lekë

Kategoria Libra dhe Literaturë / Gazeta

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia Botuese "ADA" ka sasi te kufizuar te numrave te vjeter te revistes "OBELISK". te interesuarit te kontaktojne ne e-mail e revistes revistaobelisk@yahoo.com ose ne cel" 0682219016. Ju faleminderit

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Botimet Ada