OKZION SHITET RESTORANT-BAR NDODHET NE VAQARR.

Numri i njoftimit: 3531 | Postuar në: 29.06.2013, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Restorante

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


SHITE OSE JEPET ME KLERING ME MARVESHJE
OBJEKTI RESTORANT-BAR NDODHET NE TE RRUGA E 'ARBANES' VAQARR PERBALL SHKOLLES 'VLLEZRIT KAJTAZI'
OBJEKTI ESHTE 2 KATESH SECILI NGA 300 M2 DHE 2 VERANDE LARTE NJERA 300 M2 DHE 400 M2 DHE ME SIPERFAQE TRUALLI PER LULUSHTE 4500 M2, ME PARKIM ME SIP 450 M2. ME KUZHINE E KOMPLETUAR ME TE TERA PAISJET ME SIP 36 M2

 Tiranë

 FATION