FMT Group JUG (Energy power)

Numri i njoftimit: 3499 | Postuar në: 26.06.2013, 11:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


FMT Group është një kompani e themeluar që prej 2003 me, dhe tashmë operon pothuajse në të gjithë Ballkanin (Shqipëri, Turqi, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Rumani dhe së fundmi me filialin e saj më të ri në qytetin e Vlorës). Ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh si:

1. Gjeneratorë (të markave më të njohura dhe të të gjitha fuqive)
2. Stabilizatorë (1 dhe 3 fazorë)
3. UPS/Inverter (1 dhe 3 fazorë prodhime të kompanive më të njohura Italane)
4. Sisteme Solare (Për një energji elektrike të vazhdueshme dhe me kosto zero)
5. Ndriçim Led (të gjitha llojet e ndriçimit Led, për një konsum sa më të ulët të energjisë elektrike dhe një ndriçim sa më të plotë)
6. Materiale Elektrike & Elektronike

Të gjitha produktet e mësipërme shiten nën një garanci 2-5 vjet për të siguruar një bashkëpunim sa më të mirë me blerësin.

Mënyrat e kontaktit:
Cel(1): 069 400 91 91 Cel(2): 069 400 92 92
E-mail(1): fmtgroupjug@fmtgroup.al E-mail(2): andi.zanaj@hotmail.com
web: www.fmtgroup.al Facebook: www.facebook.com/FMTGROUPJUG

 Vlorë

Dërgo E-mail

 FMT Group JUG >(Ndërmarrje)