Isense Skaner 3D

Numri i njoftimit: 34497 | Postuar në: 22.02.2016, 12:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 750 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Zbulo fuqinë e skanerit portabël 3D për iPad, iPad Air, iPad Air 2 ose iPad mini me iSense. iSense ju siguron dokumentat e printueshëm në 3D në më pak se disa minuta.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 3DZ Albania >(Ndërmarrje)