audi A6

Numri i njoftimit: 34486 | Postuar në: 21.02.2016, 21:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A6

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerik me te gjitha dekumentat

 Pukë     Fushë-Arrëzë

Dërgo E-mail

 mondi