Shitet apartament 2+1; 85 m2

Numri i njoftimit: 3446 | Postuar në: 19.06.2013, 19:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


2+1; 85 m2 ; ballkon + aneks +korridor + 1 banje

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Vasilika