DHOMA ME QERA

Numri i njoftimit: 3440 | Postuar në: 18.06.2013, 20:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepen me qera dhoma plazhi ne Ksamil.
Te kompletuara me te gjitha kushtet ( kuzhine gatimi, kondicioner ,televizor, me pamje nga deti ) .
Cmimi : Nga 25 euro - 40 euro
Adresa: 150 m larg detit, ne krah te ''Hotel 6 milje'' ; Ksamil,Sarande
Nr. kontakti: 069 20 80 166 / 069 35 77 621

 Sarandë

Dërgo E-mail

 ILIA PAJA