SHITET SHTEPI

Numri i njoftimit: 3377 | Postuar në: 14.06.2013, 12:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi ne Fier Lagja Liri *tek shara , pallat 5 katesh , kati i 3 , Shtepia eshte 2 + 1 + Shtes , 120 m2

 Fier

 Vasil