Shitet Passat portobagazh

Numri i njoftimit: 33397 | Postuar në: 16.02.2016, 13:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Passat portobagazh,kambio manuale me 5 shpejtesi, ne gjendje shume te mire teknike, klimatronik,me letra shqiptare dhe siguracion te paguar.

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 Elvis