Okazion Opel Astra viti 1999 motor benzin 1.4.

Numri i njoftimit: 33311 | Postuar në: 13.02.2016, 11:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e verdhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel Astra viti 1999 motor benzin 1.4. Makina eshte sport si brenda dhe jashte. Pasqyra elektrike, kondicioner, dvd dhe impjant muzike, disqe 17" OZ, dhe dokumenta te paguara deri neDhjetor 2016

 Përmet     Përmet

Dërgo E-mail

 Shpetim