Sherbime per gomisteri makinash

Numri i njoftimit: 3242 | Postuar në: 06.06.2013, 10:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Auto-Moto Servise

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineria eshte e re e pa perdoreshme fare,
Sherbime per gomisteri,ne ndrimin e gomave dhe regjisrtimin etyre,ndodhet ne Greqi.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi