Durres - SHITET AKTIVITET FURRE BUKE MEGJITH OBJEKT 2 KATESH

Numri i njoftimit: 3236 | Postuar në: 05.06.2013, 19:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Furrë, Brumëra të bardha/ Bukë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Objekt 2 katesh (110) m2 secili ne lagjen 14(shkozet) Durres.Objekti eshte ne rruge kryesore dhe eshte I dobishem per cdo lloj aktiviteti : banke,lokal,magazine,dyqan,supermarket,dentist madje eshte I volitshem edhe per shtepi banimi.Ky objekt ndodhet afer (arkes se kursimit).
Gjithashtu ky obiekt jepet edhe me qera dhe se bashku me objektin shitet edhe (Aktiviteti qe eshte ushtruar ne te per gati 16 vjet) Ky aktivitet eshte: furre buke me gati 600 buke aktuale. Ne te perfshihen (Furre me dru (100 bukeshe) dhe nje Furre gazi 3 grykeshe (90 bukeshe) qe eshte blere vetem pak muaj me pare dhe qe aktualisht eshte ende me garanci.Bashke me to eshte edhe brumaticia dhe qe eshte nderuar vetem 2 muaj me pare dhe qe eshte (bashkekohore e moderne) dhe gjithashtu eshte edhe gjerenatori i fuqishem per kete aktivitet eshte dhe Furgoni qe behet ( shperndaria e bukes).
KJO SHITJE OSE DHENJE ME QERA BEHET PER ARSYE TE LARGIMIT TE {{MENJEHERSHEM NGA VENDI}} TE PERSONIT QE DISPONON KETE OBJEKT DHE AKTIVITET.((CMIMI I MANOVRUESHEM DHE GJITHASHTU I DISKUTUESHEM ))NR.CEL..0693892912

 Durrës

Dërgo E-mail

 xhuljo