Plastifikim Makin

Numri i njoftimit: 3189 | Postuar në: 03.06.2013, 21:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine plastifikimi,gjersia 68cm,me te nxehte dhe te ftohte.E re ne kuti.
Me teper sqarime dhe fotografi per te interesuarit.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi