SHES TOKE MBI 7 DYLYM DHE 120 RRENJE ULLINJ NE PERDORIM

Numri i njoftimit: 31138 | Postuar në: 05.02.2016, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 7000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 35.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Per arsye emigrimi ,kam vene ne shitje token me 120 rrenje ulliri, toka ndodhet ne kruje .Cmimi 35 000 euro I diskutueshem .Ullinjte jane ullinj vaji dhe nxjerrin shume prodhim

 Krujë     Krujë

 arben