OKAZION SHES BIZNESIN KABINET DENTAR 2500€ i diskutueshëm

Numri i njoftimit: 31064 | Postuar në: 02.02.2016, 09:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Kabinet Dentar, I Sapo Shkeputur Nga Sistemi Tatimeve Me Te Gjithe Aksesoret Dentar, I Perdorur Dhe Me Kase Fiskale, Cmimi I Leverdisshem Dhe I Mirekuptueshem.
Shitet Per Arsye Emigrimi.
2500 € i diskutueshëm

Cel 068 21 84 111 edhe ne What's up

Ose 068 444 14 36

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 jorgaqi