Relaks Brevi

Numri i njoftimit: 31049 | Postuar në: 01.02.2016, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Relaksuesë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Relaks Brevi,pothuajse i paperdoruur,tundet me karikues ose bateri.Me kater pozicione ,me muzike dhe USB.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 suela