Relaks Brevi

Numri i njoftimit: 31048 | Postuar në: 01.02.2016, 15:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Relaksuesë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Relaks Brevi,shume pak i perdorur
i pershtatshmem ne kater pozicione,me muzike dhe USB,me karikues dhe bateri.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Suela