PRINTER RICOH 2020D

Numri i njoftimit: 31009 | Postuar në: 30.01.2016, 15:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


A3/A4 Ne gjendje si i ri ,shitet per arsye mbyllje aktiviteti .

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Musli Ahmetaj