Apartament suite me qera per pushime Sarande Shqiperi K0011

Numri i njoftimit: 3091 | Postuar në: 29.05.2013, 15:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament suite 1+ 1, me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: K0011
Qyteti: Sarande
Lagjia nr1
Shteti: Shqiperi
Apartament kapaciteti 5 persona
Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:
1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, verande.
Apartamenti ndodhet ne kat te 2 (dyte)
Pershkrimi:
Largesia nga deti 30 meter larg
Apartamenti eshte i pajisur me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
kondicioner
Frigorifer
Internet wireless free
Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit
Parkim i garantuar
Uje drita te garantuara 24 ore
Ambjenti rrethohet nga gjelberimi
Largesia nga shetitorja e qytetit 30 metra
Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 30 meter
Periudha dhe Tarifat per dhoma/ nate
01/5-31/0620-25€
01/07-31/0735-40€
01/08-31/0840€
01/09-30/1025€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.

Kontakte
Cel +355694801295
+355672930980
Zyra; +35585225110

info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ;sarandainvestproperty
http:

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty