Apartamentes dhe dhoma per pushime Sarande Shqiperi K0004

Numri i njoftimit: 3084 | Postuar në: 29.05.2013, 14:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamentes dhe dhoma per pushime Sarande Shqiperi K0004

1Apartament 2+1 kapaciteti 7Persona, Kati i II (dyte)
Dhome gjumi, krevat dopjo + 1 krevat tek,
Dhome gjumi 2 krevate tek,
Sallon i mobiluar+ kuzhine e kompletuar per mundesi gatimi.
Ofrohet mundesi parkimi i garantuar,internet,televizor, kuzhine,frigorifer.
Largesia nga deti 500m.Zone e qete.
Largesia nga Shetitorja e qytetit rreth 500 meter.
Periudha dhe cmimi/nate
01/5-31/06  20 €
01/07-31/07  40 €
01/08-31/08 45-50 €
01/09-30/10 20 €

Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Rreth qytetit te Sarandes
SARANDA ndodhet ne jug Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA ne to ushtrojne funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja e shtetasve te huaj drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme se SARANDA ka ne gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull: BUTRINTI FENIKAS MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.
Por gjithashtu Saranda karakterizohet nga plazhet e pastra me rere te holle dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera:
GJIRI I MANASTIRIT Duke vazhduar me GJIRIN E KAKOMES, KROREZA, SHPELLA ne LUKOVE, BORSH, KSAMILI.
Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik, fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.
Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

Kontakt ;
Tel ; +355694801295
+355672930980
Zyra ; +35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ;saranadinvestproperty
http:

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty