Computer Repair

Numri i njoftimit: 3032 | Postuar në: 28.05.2013, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise kompjuterash

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme Sherbime Informatike & Grafike ne qytetin e Vlores , per klientet dhe biznese..

 Vlorë

Dërgo E-mail

 It Solution