shiten pajisje zyre, mobilje dhe pajisje ICT

Numri i njoftimit: 3001 | Postuar në: 24.05.2013, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


ne shitje mobilje dhe pajisje informatike me cmim te arsyeshem

 Tiranë

Dërgo E-mail

 armand