filtra uji (vlore)

Numri i njoftimit: 2958 | Postuar në: 21.05.2013, 21:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


ne ju ofrojm aparate per filtrimin e ujite. paisjet tona filtrojne ujin e rubinetit dhe e bejne ate 100% te paster dhe te lehte. ato ju sigurojn pastrimin e ujit nga sedimentet e forta (ndryshku rera etj)nga ana bakteriale , klori , dhe kriprat minerale. aparatet jane te pershtatshme per familje dhe bisnese

 Vlorë

Dërgo E-mail

 bledar rrapaj